Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 9
MijnKNLTB: Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 9
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ROOMBURG 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 22 |
2 | GROENEVEEN 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22 |
3 | KONTAKT 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 |
4 | HOFGEEST 3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 |
5 | ABBENES 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
6 | SPAARNDAM 3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 |
7 | DUINVLIET 1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 |
8 | HBC 3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 |
09:00 | HOFGEEST 3 | - | KONTAKT 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
12:30 | DUINVLIET 1 | - | SPAARNDAM 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | ABBENES 1 | - | GROENEVEEN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
14:00 | HBC 3 | - | ROOMBURG 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
09:00 | KONTAKT 2 | - | ABBENES 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
10:30 | GROENEVEEN 2 | - | HOFGEEST 3 | 3 - 1 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | DUINVLIET 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | SPAARNDAM 3 | - | HBC 3 | 3 - 1 | Gravel | |
12:30 | DUINVLIET 1 | - | GROENEVEEN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:00 | ABBENES 1 | - | SPAARNDAM 3 | 2 - 2 | Gravel | |
16:00 | HOFGEEST 3 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
14:00 | HBC 3 | - | KONTAKT 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
10:30 | GROENEVEEN 2 | - | HBC 3 | 4 - 0 | Gravel | |
14:30 | KONTAKT 2 | - | DUINVLIET 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | ABBENES 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | SPAARNDAM 3 | - | HOFGEEST 3 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | KONTAKT 2 | - | GROENEVEEN 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
09:00 | HOFGEEST 3 | - | ABBENES 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
10:30 | DUINVLIET 1 | - | HBC 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | SPAARNDAM 3 | - | ROOMBURG 1 | 0 - 4 | Gravel | |
12:00 | GROENEVEEN 2 | - | SPAARNDAM 3 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | ABBENES 1 | - | DUINVLIET 1 | 4 - 0 | Gravel | |
16:00 | ROOMBURG 1 | - | KONTAKT 2 | 2 - 2 | Gravel | |
14:00 | HBC 3 | - | HOFGEEST 3 | 1 - 3 | Kunstgras | |
10:30 | HOFGEEST 3 | - | DUINVLIET 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
13:00 | ABBENES 1 | - | HBC 3 | 4 - 0 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | GROENEVEEN 2 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | SPAARNDAM 3 | - | KONTAKT 2 | 0 - 4 | Gravel | |