Competitie

mei 2019

vrijdag 3 mei 2019
zondag 5 mei 2019
dinsdag 7 mei 2019
woensdag 8 mei 2019
donderdag 9 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
woensdag 15 mei 2019
donderdag 16 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
dinsdag 21 mei 2019
woensdag 22 mei 2019
donderdag 23 mei 2019
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ROOMBURG 1-TEHADO 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TEHADO 2-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00OVERBOS 4-ROOMBURG 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00ROOMBURG 5-OVERBOS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ROOMBURG 3-VOORHOUT 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE MERENWIJK 1-ROOMBURG 1Gravel
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
09:00SASSENHEIM 3-ROOMBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
10:00ROOMBURG 2-UNICUM 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00ROOMBURG 1-DE GEVERS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00HONSELERSDIJK 3-ROOMBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:00ROOMBURG 3-BREEKPUNT 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
10:00ROOMBURG 1-VOORSCHOTEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
13:00ROOMBURG 5-WW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00ORANJE TC 2-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
13:00ROOMBURG 2-MEERBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
13:00ROOMBURG 1-ZEE EN DUIN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:00ROOMBURG 3-UNICUM 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 6Stand
13:00RIJSHAEGHE 3-ROOMBURG 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:30DE HARTEL 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
13:30VEP 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30LEIMUIDEN 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
14:00HOOFDDORP 5-ROOMBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 18Stand
14:00ZEE EN DUIN 4-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
14:30ROOMBURG 5-WILHELMUS 1Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00ROOMBURG 1-DE MERENWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 122Stand
09:00ROOMBURG 3-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ROOMBURG 1-NOORDWIJK 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00ZUID-WEST 1-ROOMBURG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OUD WASSENAAR 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 19Stand
09:15DE MUNNIK 2-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 20Stand
10:15DE RIJNKANTERS 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
11:00DE KEGEL 1-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 3Stand
11:30SEGHWAERT 1-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:45THOR DE BATAAF 4-ROOMBURG 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00ROOMBURG 1-DUINVLIET 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:00ROOMBURG 1-VEENENDAAL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ROOMBURG 3-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:00ROOMBURG 4-NOOTDORP 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00LEEUWENBERGH 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00WOC 3-ROOMBURG 2Gravel
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ROOMBURG 1-LEIMUIDEN 1Gravel
woensdag 29 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ROOMBURG 1-VOORHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
20:00KATWIJK 3-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ROOMBURG 1-BOTESA 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ARTESIA 1-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE MERENWIJK 5-ROOMBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00ROOMBURG 5-LISSE 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00LEIMUIDEN 3-ROOMBURG 3Gravel