Competitie

september 2019

donderdag 12 september 2019
vrijdag 13 september 2019
zaterdag 14 september 2019
zondag 15 september 2019
donderdag 19 september 2019
vrijdag 20 september 2019
zaterdag 21 september 2019
zondag 22 september 2019
donderdag 26 september 2019
KNLTB najaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 1e klasse - Afdeling 13Stand
19:00BOSKOOP 1-ROOMBURG 2Gravel
Betalingen alleen per pin mogelijk
 
KNLTB najaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 1e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ROOMBURG 1-VAN VLIET 2Gravel
Om 19:00 echt beginnen!
 
KNLTB najaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ZOETERMEER 4-ROOMBURG 3Gravel
U kunt bij ons alleen betalen met Pin!
vrijdag 27 september 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 50+ Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
11:00ROOMBURG 1-BERNISSE 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OOSTHOUT 1-ROOMBURG 1
Captain neemt contact op eea ivm clubkampioenschappen Oosthout
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ROOMBURG 2-'S-GRAVENZANDE 4Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ROOMBURG 5-PIJNACKER 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00ROOMBURG 3-ZEE EN DUIN 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 8Stand
20:00LISSE 4-ROOMBURG 4Gravel
zaterdag 28 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
10:00ROOMBURG 1-DE KIEVITEN 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ROOMBURG 1-ELZENHAGEN 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
10:00HONSELERSDIJK 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00ROOMBURG 1-VAN NISPEN 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:30OVERBOS 2-ROOMBURG 4Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
11:30ROOMBURG 3-EINDENHOUT 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:00OVERHOUT 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:00LEIDSCHENDAM 1-ROOMBURG 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00HTV BERG EN DAL 1-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
baansoort is smashcourt of gravel, let op: vanaf 17:00 tot 21:00 is het betaald parkeren
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
13:30ST. PANCRAS 1-ROOMBURG 5Gravel
zondag 29 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 28Stand
09:00ROOMBURG 5-DE LEIDSE HOUT 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 4Stand
10:00DE KIEVITEN 1-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 25Stand
11:00DE LEIDSE HOUT 1-ROOMBURG 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 2Stand
11:15ROOMBURG 1-HTV BERG EN DAL 4Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 22Stand
11:15ROOMBURG 4-MARLOT 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:15ROOMBURG 1-BOSKOOP 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
11:15ROOMBURG 2-KATWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:00HTV BERG EN DAL 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
baansoort is smashcourt of gravel, let op: vanaf 17:00 tot 21:00 is het betaald parkeren