Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar 2019
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8
MijnKNLTB: 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | UNICUM 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 |
2 | ROOMBURG 3 | 7 | 3 | 4 | 0 | 10 |
3 | ROOMBURG 2 | 7 | 2 | 5 | 0 | 9 |
4 | ARTESIA 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 |
5 | DE MUNNIK 2 | 7 | 0 | 6 | 1 | 6 |
6 | TIOD GOUDA 1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 6 |
7 | DE MUNNIK 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 4 |
8 | FORESCATE 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 |
19:00 | ROOMBURG 2 | - | ROOMBURG 3 | 1 - 1 | Gravel | |
19:30 | DE MUNNIK 1 | - | FORESCATE 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | TIOD GOUDA 1 | - | DE MUNNIK 2 | 1 - 1 | Gravel | |
19:30 | UNICUM 1 | - | ARTESIA 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | UNICUM 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:30 | ARTESIA 1 | - | ROOMBURG 2 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | DE MUNNIK 2 | - | DE MUNNIK 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | FORESCATE 1 | - | TIOD GOUDA 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
| TIOD GOUDA 1 | - | ARTESIA 1 | 0 - 2 | | |
19:00 | ROOMBURG 2 | - | FORESCATE 1 | 2 - 0 | Gravel | |
19:30 | DE MUNNIK 1 | - | ROOMBURG 3 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | UNICUM 1 | - | DE MUNNIK 2 | 2 - 0 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | TIOD GOUDA 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:30 | ARTESIA 1 | - | DE MUNNIK 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | DE MUNNIK 2 | - | ROOMBURG 2 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | FORESCATE 1 | - | UNICUM 1 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 2 | - | UNICUM 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | ARTESIA 1 | 2 - 0 | Gravel | |
19:30 | TIOD GOUDA 1 | - | DE MUNNIK 1 | 2 - 0 | Gravel | |
19:30 | DE MUNNIK 2 | - | FORESCATE 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | UNICUM 1 | - | TIOD GOUDA 1 | 2 - 0 | Gravel | |
19:30 | ARTESIA 1 | - | DE MUNNIK 2 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | DE MUNNIK 1 | - | ROOMBURG 2 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | FORESCATE 1 | - | ROOMBURG 3 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 2 | - | TIOD GOUDA 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:30 | DE MUNNIK 2 | - | ROOMBURG 3 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | FORESCATE 1 | - | ARTESIA 1 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | UNICUM 1 | - | DE MUNNIK 1 | 2 - 0 | Gravel | |