Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1
Zaterdag Dames 1 (3e klasse)
Marleen Schröder | 7,6528(7)7,4944(7) |
Ilse Jansen | 8,2500(8)7,9555(7) |
Nicoline Ammerlaan | 8,9999(8)8,7959(8) |
Astrid Verheule | 8,7853(8)7,8399(7) |
Irene Janssen | 6,8578(6)6,4143(6) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | VOORHOUT 4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 34 |
2 | LANGERAAR 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 28 |
3 | DDV 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 25 |
4 | OEGSTGEEST 4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 20 |
5 | ROOMBURG 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 19 |
6 | DE GEVERS 6 | 7 | 1 | 4 | 2 | 16 |
7 | NIEUWKOOP 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15 |
8 | UNICUM 4 | 7 | 0 | 3 | 4 | 11 |
10:00 | ROOMBURG 1 | - | DDV 4 | 0 - 6 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 6 | - | OEGSTGEEST 4 | 3 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | LANGERAAR 1 | - | NIEUWKOOP 1 | 5 - 1 | Gravel | |
12:00 | UNICUM 4 | - | VOORHOUT 4 | 1 - 5 | Gravel | |
09:00 | VOORHOUT 4 | - | LANGERAAR 1 | 4 - 2 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 4 | - | ROOMBURG 1 | 3 - 3 | Gravel | |
09:30 | DDV 4 | - | DE GEVERS 6 | 3 - 3 | Gravel | |
13:00 | NIEUWKOOP 1 | - | UNICUM 4 | 3 - 3 | Gravel | |
10:00 | ROOMBURG 1 | - | NIEUWKOOP 1 | 4 - 2 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 6 | - | VOORHOUT 4 | 0 - 6 | Gravel | |
10:00 | LANGERAAR 1 | - | DDV 4 | 5 - 1 | Gravel | |
10:30 | UNICUM 4 | - | OEGSTGEEST 4 | 0 - 6 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 4 | - | LANGERAAR 1 | 2 - 4 | Gravel | |
13:00 | NIEUWKOOP 1 | - | DE GEVERS 6 | 2 - 4 | Gravel | |
13:30 | VOORHOUT 4 | - | ROOMBURG 1 | 6 - 0 | Gravel | |
14:30 | DDV 4 | - | UNICUM 4 | 5 - 1 | Gravel | |
09:30 | DDV 4 | - | OEGSTGEEST 4 | 2 - 4 | Gravel | |
10:00 | ROOMBURG 1 | - | DE GEVERS 6 | 6 - 0 | Gravel | |
13:30 | VOORHOUT 4 | - | NIEUWKOOP 1 | 6 - 0 | Gravel | |
09:00 | UNICUM 4 | - | LANGERAAR 1 | 0 - 6 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 4 | - | VOORHOUT 4 | 1 - 5 | Gravel | |
13:00 | NIEUWKOOP 1 | - | DDV 4 | 2 - 4 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 6 | - | UNICUM 4 | 3 - 3 | Gravel | |
10:00 | LANGERAAR 1 | - | ROOMBURG 1 | 3 - 3 | Gravel | |
09:00 | VOORHOUT 4 | - | DDV 4 | 2 - 4 | Gravel | |
13:00 | ROOMBURG 1 | - | UNICUM 4 | 3 - 3 | Gravel | |
13:00 | NIEUWKOOP 1 | - | OEGSTGEEST 4 | 5 - 1 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 6 | - | LANGERAAR 1 | 3 - 3 | Roodzand Kunstgras | |