Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | NOORDWIJK 3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 |
2 | OEGSTGEEST 2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 21 |
3 | DE MUNNIK 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 19 |
4 | TEHADO 3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
5 | ROOMBURG 1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 14 |
6 | HAZERSWOUDE 2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 |
7 | KATWIJK 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 |
8 | VOGELENZANG 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | KATWIJK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
12:30 | VOGELENZANG 2 | - | NOORDWIJK 3 | 0 - 4 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | TEHADO 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | HAZERSWOUDE 2 | - | DE MUNNIK 1 | 0 - 4 | | |
09:00 | KATWIJK 2 | - | HAZERSWOUDE 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | NOORDWIJK 3 | - | ROOMBURG 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE MUNNIK 1 | - | OEGSTGEEST 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | TEHADO 3 | - | VOGELENZANG 2 | 4 - 0 | Gravel | |
11:00 | VOGELENZANG 2 | - | KATWIJK 2 | 1 - 3 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | DE MUNNIK 1 | 2 - 2 | Gravel | |
15:30 | OEGSTGEEST 2 | - | NOORDWIJK 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | HAZERSWOUDE 2 | - | TEHADO 3 | 1 - 3 | | |
09:00 | KATWIJK 2 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | VOGELENZANG 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | NOORDWIJK 3 | - | HAZERSWOUDE 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | TEHADO 3 | - | OEGSTGEEST 2 | 1 - 3 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | HAZERSWOUDE 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | KATWIJK 2 | - | DE MUNNIK 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
16:00 | ROOMBURG 1 | - | VOGELENZANG 2 | 4 - 0 | Gravel | |
14:00 | TEHADO 3 | - | NOORDWIJK 3 | 0 - 4 | Gravel | |
10:30 | NOORDWIJK 3 | - | KATWIJK 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | VOGELENZANG 2 | - | OEGSTGEEST 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:30 | DE MUNNIK 1 | - | TEHADO 3 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | HAZERSWOUDE 2 | - | ROOMBURG 1 | 3 - 1 | | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 2 | Gravel | |
14:00 | NOORDWIJK 3 | - | DE MUNNIK 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TEHADO 3 | - | KATWIJK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | HAZERSWOUDE 2 | - | VOGELENZANG 2 | 1 - 3 | | |