Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3
Vrijdag Avond Dames Dubbel 5 (3e klasse)
Sigrid Bunnig | 8,9999(8)8,9968(8) |
Nanine van Ette | 8,9999(8)8,7731(8) |
Simonne Honselaar | 8,9999(8)8,9999(8) |
Maartje Boon | 8,9999(8)8,9999(8) |
Mariska Sturm | 8,9999(8)8,9999(8) |
Sena Dora | 8,9999(8)8,9999(8) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | LISSE 2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 24 |
2 | DE KIKKERS 5 | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 |
3 | TEAN 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 |
4 | NIEUWKOOP 6 | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 |
5 | OVERBOS 3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 |
6 | WOUBRUGGE 2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 |
7 | ROOMBURG 5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 |
8 | BOTESA 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 |
19:00 | BOTESA 7 | - | TEAN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 6 | - | LISSE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 5 | - | DE KIKKERS 5 | 0 - 4 | Gravel | |
19:30 | OVERBOS 3 | - | WOUBRUGGE 2 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | WOUBRUGGE 2 | - | ROOMBURG 5 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | LISSE 2 | - | BOTESA 7 | 4 - 0 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 5 | - | OVERBOS 3 | 4 - 0 | Gravel | |
19:30 | TEAN 2 | - | NIEUWKOOP 6 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 5 | - | LISSE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | BOTESA 7 | - | WOUBRUGGE 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 6 | - | DE KIKKERS 5 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | OVERBOS 3 | - | TEAN 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | LISSE 2 | - | OVERBOS 3 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | WOUBRUGGE 2 | - | NIEUWKOOP 6 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | TEAN 2 | - | ROOMBURG 5 | 4 - 0 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 5 | - | BOTESA 7 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | BOTESA 7 | - | NIEUWKOOP 6 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 5 | - | OVERBOS 3 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | TEAN 2 | - | LISSE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 5 | - | WOUBRUGGE 2 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 6 | - | ROOMBURG 5 | 4 - 0 | | |
19:00 | LISSE 2 | - | DE KIKKERS 5 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | WOUBRUGGE 2 | - | TEAN 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | OVERBOS 3 | - | BOTESA 7 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | NIEUWKOOP 6 | - | OVERBOS 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BOTESA 7 | - | ROOMBURG 5 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | WOUBRUGGE 2 | - | LISSE 2 | 0 - 4 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 5 | - | TEAN 2 | 4 - 0 | Gravel | |