Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2
Vrijdag Avond Dames Dubbel 4 (2e klasse)
Peggy Bruijns | 8,9999(8)8,4977(8) |
Maaike Schouten | 8,9999(8)8,0801(7) |
Mayke Hoogbergen | 8,9999(8)8,1464(7) |
Maaike Patist | 8,9999(8)8,7494(8) |
Sascha Westerhuis | 7,8511(7)6,1999(6) |
Jannet Hagenaars | 8,9999(8)8,3055(8) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | TEHADO 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 |
2 | ROOMBURG 4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
3 | TER AAR 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
4 | FORESCATE 2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 |
5 | NIEUWKOOP 3 | 7 | 2 | 4 | 1 | 14 |
6 | UNICUM 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 |
7 | OOSTHOUT 4 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 |
8 | OEGSTGEEST 4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 |
19:00 | FORESCATE 2 | - | TEHADO 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | OEGSTGEEST 4 | - | OOSTHOUT 4 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 4 | - | TER AAR 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | UNICUM 1 | - | NIEUWKOOP 3 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | TER AAR 1 | - | OEGSTGEEST 4 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | TEHADO 1 | - | UNICUM 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | OOSTHOUT 4 | - | ROOMBURG 4 | 1 - 3 | | |
19:00 | NIEUWKOOP 3 | - | FORESCATE 2 | 2 - 2 | | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | OOSTHOUT 4 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | OEGSTGEEST 4 | - | TEHADO 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 4 | - | NIEUWKOOP 3 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | UNICUM 1 | - | TER AAR 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | TER AAR 1 | - | FORESCATE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | OOSTHOUT 4 | - | UNICUM 1 | 1 - 3 | | |
19:00 | TEHADO 1 | - | ROOMBURG 4 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 3 | - | OEGSTGEEST 4 | 3 - 1 | | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | UNICUM 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 4 | - | OEGSTGEEST 4 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | TEHADO 1 | - | NIEUWKOOP 3 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | TER AAR 1 | - | OOSTHOUT 4 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | UNICUM 1 | - | ROOMBURG 4 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | OOSTHOUT 4 | - | TEHADO 1 | 0 - 4 | | |
19:00 | NIEUWKOOP 3 | - | TER AAR 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | OEGSTGEEST 4 | - | FORESCATE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | ROOMBURG 4 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | OOSTHOUT 4 | - | NIEUWKOOP 3 | 2 - 2 | | |
19:00 | TER AAR 1 | - | TEHADO 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | UNICUM 1 | - | OEGSTGEEST 4 | 1 - 3 | Gravel | |