Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3
Vrijdag Avond Dames Dubbel 1 (1e klasse)
Marieke Kutsch Lojenga | 8,9913(8)6,1206(6) |
Eveline Schell | 8,9999(8)7,5641(7) |
Nynke Ligtenberg | 8,7955(8)7,0407(7) |
Manon Renken | 8,8116(8)7,3914(7) |
Marja Rozendaal | 8,3620(8)6,0136(6) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | UITHOORN 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 |
2 | HOOFDDORP 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 19 |
3 | VALKENBURG ZH 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 |
4 | NIEUWKOOP 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 |
5 | ROOMBURG 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 |
6 | ARNOLDUSPARK 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 |
7 | FORESCATE 1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 |
8 | KAAGSE TC 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 |
19:00 | HOOFDDORP 1 | - | FORESCATE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 1 | - | ARNOLDUSPARK 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 1 | - | UITHOORN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | KAAGSE TC 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | KAAGSE TC 1 | - | ROOMBURG 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | ARNOLDUSPARK 1 | - | HOOFDDORP 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | FORESCATE 1 | - | NIEUWKOOP 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | UITHOORN 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | ARNOLDUSPARK 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 1 | - | FORESCATE 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 1 | - | KAAGSE TC 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | HOOFDDORP 1 | - | UITHOORN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | KAAGSE TC 1 | - | HOOFDDORP 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | ARNOLDUSPARK 1 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | FORESCATE 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | UITHOORN 1 | - | NIEUWKOOP 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | ARNOLDUSPARK 1 | - | FORESCATE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 1 | - | HOOFDDORP 1 | 1 - 3 | Gravel | |
20:00 | UITHOORN 1 | - | KAAGSE TC 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | NIEUWKOOP 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | KAAGSE TC 1 | - | ARNOLDUSPARK 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | HOOFDDORP 1 | - | ROOMBURG 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | FORESCATE 1 | - | UITHOORN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | KAAGSE TC 1 | - | FORESCATE 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | HOOFDDORP 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | NIEUWKOOP 1 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 2 | Gravel | |
20:00 | UITHOORN 1 | - | ARNOLDUSPARK 1 | 0 - 4 | Gravel | |