Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Landelijk 2018
Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6
MijnKNLTB: Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6
Zondag Heren 3 (2e klasse)
Storm v/d Laak | 3,3587(3)3,8104(4) |
Bauke Doeven | 5,1000(5)4,1801(4) |
Floris v/d Horst | 3,3995(3)3,5777(3) |
Jurre Seegers | 4,6349(4)5,4999(5) |
Laurens van As | 4,2995(4)5,0069(5) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | KROMMENIE 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 34 |
2 | DDV 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 28 |
3 | STARTBAAN 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 25 |
4 | ROOMBURG 3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 23 |
5 | BILTHOVEN 3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 18 |
6 | FORESCATE 1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 16 |
7 | GRIFFENSTEYN 2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 15 |
8 | STRANDVLIET 1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 9 |
12:00 | STRANDVLIET 1 | - | BILTHOVEN 3 | 3 - 3 | Gravel | |
13:00 | DDV 1 | - | KROMMENIE 1 | 2 - 4 | Gravel | |
13:30 | ROOMBURG 3 | - | STARTBAAN 1 | 5 - 1 | Gravel | |
13:30 | FORESCATE 1 | - | GRIFFENSTEYN 2 | 3 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | KROMMENIE 1 | - | STRANDVLIET 1 | 6 - 0 | Kunstgras | |
11:30 | GRIFFENSTEYN 2 | - | ROOMBURG 3 | 3 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | STARTBAAN 1 | - | FORESCATE 1 | 3 - 3 | Gravel | |
14:30 | BILTHOVEN 3 | - | DDV 1 | 3 - 3 | Gravel | |
11:30 | STRANDVLIET 1 | - | STARTBAAN 1 | 3 - 3 | Gravel | |
13:00 | DDV 1 | - | GRIFFENSTEYN 2 | 5 - 1 | Gravel | |
13:30 | ROOMBURG 3 | - | BILTHOVEN 3 | 1 - 5 | Gravel | |
13:30 | FORESCATE 1 | - | KROMMENIE 1 | 1 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | KROMMENIE 1 | - | ROOMBURG 3 | 5 - 1 | Kunstgras | |
11:30 | GRIFFENSTEYN 2 | - | STRANDVLIET 1 | 4 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | STARTBAAN 1 | - | DDV 1 | 4 - 2 | Gravel | |
14:30 | BILTHOVEN 3 | - | FORESCATE 1 | 3 - 3 | Gravel | |
| STRANDVLIET 1 | - | DDV 1 | 1 - 5 | | |
11:30 | GRIFFENSTEYN 2 | - | STARTBAAN 1 | 0 - 6 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | FORESCATE 1 | - | ROOMBURG 3 | 0 - 6 | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | BILTHOVEN 3 | - | KROMMENIE 1 | 2 - 4 | Gravel | |
13:00 | DDV 1 | - | FORESCATE 1 | 6 - 0 | Gravel | |
13:00 | KROMMENIE 1 | - | GRIFFENSTEYN 2 | 6 - 0 | Kunstgras | |
13:30 | ROOMBURG 3 | - | STRANDVLIET 1 | 6 - 0 | Gravel | |
14:00 | STARTBAAN 1 | - | BILTHOVEN 3 | 6 - 0 | Gravel | |
12:00 | ROOMBURG 3 | - | DDV 1 | 1 - 5 | Gravel | |
13:00 | KROMMENIE 1 | - | STARTBAAN 1 | 4 - 2 | Kunstgras | |
13:30 | FORESCATE 1 | - | STRANDVLIET 1 | 6 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | BILTHOVEN 3 | - | GRIFFENSTEYN 2 | 2 - 4 | Gravel | |